Robím veci inak...

Fashion art

Úprava denimovych búnd na street art štýl. Výsledkom je jedinečné dielo vďaka ktorému môžeš vystúpiť z davu a byť originál. Dôležitým aspektom módy je, aby vyjadrovala osobný životný štýl.  Móda je prostriedok, ktorým vyjadrujeme kto sme bez toho, aby sme prehovorili. Úprava riflovej bundy sa môže zhotoviť  presne podľa vašich predstáv na objednávku alebo je možnosť zakúpenia už vytvorenej riflovky. Riflové bundy sú výhradne značky ZARA.

Abstraktné umenie

Vyjadrenie prepojením duše a štetca. Abstraktné umenie nezobrazuje postavy, predmety ani budovy. Zapojením fantázie, zamyslením sa nad svojimi pocitmi, emóciami , zážitkami a ich intuitívnym a spontánnym vyjadrením, sa týmto spôsobom dostávajú na plátno, pomocou farieb, škvŕn, plôch, geometrických tvarov a línií. 

Maľba obrazov

„Umenie nemôže byť dostatočne vyjadrené slovami, pretože jeho vplyv na človeka je veľmi osobný a prihovára sa neverbálnym častiam nášho života. Umenie je zážitok. Musíme zanechať svoju potrebu všetko premeniť do slov a nechať dielo nech nás odnesie kamkoľvek….hoci aj do vyšších sfér.“ 
 Pablo Picasso